Jak dobrać rajstopy do swojej stylizacji?

Jak dobrać rajstopy do swojej stylizacji?

Jak co roku, nadejście listopada oznacza zmianę pogody w naszym kraju. Dni są coraz krótsze, a temperatura spada. Nie oznacza to jednak, że w miesiącach jesienno-zimowych musisz rezygnować z szortów i sukienek, które tak bardzo lubisz. Wystarczy, że wzbogacisz swoje stylizacji o modne rajstopy czarne. Jak dobrać ich odpowiedni typ? Koniecznie zajrzyj do naszego poradnika!

Rajstopy czarne do mini czarnej

Mała czarna to absolutny klasyk kobiecej garderoby. Uwielbiana jest za swoją elegancję i uniwersalność – sprawdzi się na każdą okazję od formalnego spotkania zawodowego, aż po towarzyskie spotkanie z koleżankami. Czarna mini doskonale sprawdza się także w okresie jesienno-zimowym. Warto jednak pamiętać, by dobierać do niej rajstopy czarne o cienkim kroju. Uzupełnią one stylizację, a jednocześnie nie będa jej dominującą częścią.

Czarne rajstopy do letnich rzeczy

Chłód za oknem nie oznacza, że trzeba rezygnować z wiosenno-letnich ubrań. Nawet w październiku czy listopadzie możesz założyć swoje ulubione dziurawe jeansy, czy też lekkie sukienki. Należy jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu przed mrozem – zagwarantują to grube rajstopy. Najlepiej sprawdzą się czarne rajstopy, które można bez trudu ukryć pod warstwą ubrań.

Total look – jak dobrać rajstopy?

Total look nie jest już nowym trendem. Coraz więcej Polek odważnie sięga po tego typu stylizacje, co obserwujemy od kilku sezonów na polskich ulicach. Wbrew pozorom, tworzenie stylizacji w duchu total look nie jest takie proste. Jak się jednak okazuje, znacząco mogą w tym pomóc odpowiednie rajstopy i nie muszą to być rajstopy czarne.

Ciekawym rozwiązaniem są kolorowe rajstopy, które można wykorzystać stylizacjach, które w całości opierają się na jednym kolorze. Z roku na rok, projektanci i styliści nabierają również odwagi do stosowania białych rajstop. Oba typy można z powodzeniem wykorzystać w połączeniu z pastelowymi kolorami sukienek. Taka stylizacja pełna będzie młodzieńczej energii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *