Rodzaje biustonoszy

Rodzaje biustonoszy

Rynek bieliźniany w Polsce uległ znacznej zmianie – firmy zajmujące się tą gałęzią mody, co sezon proponują swoim klientom nowe rozwiązania. Różnorodność kolorów, fasonów, czy okazji na którą przeznaczona jest dana bielizna jest szeroki. W dzisiejszym artykule przedstawimy rodzaje biustonoszy oraz podpowiemy, gdzie kupić stanik w przystępnej cenie.

Rodzaje biustonoszy

Rozmiar biustonosza to nie wszystko – fason stanika również ma znaczenie. Powinien on być dopasowany do naszej sylwetki, kondycji naszych piersi, ubrania oraz okazji, na którą daną bieliznę chcemy założyć. Czasem chcemy ukryć co nie co, a nie raz podkreślić nasze kształty, a z odpowiednim fasonem biustonosza tanio jest to możliwe. Rodzaje biustonoszy to:

  • pełny – jest on przeznaczony dla kobiet o dużym biuście, który jest w słabej kondycji. Budowa stanika zasłania całe piersi, a dzięki mocno usztywnionym miseczkom może optycznie powiększyć biust.
  • niskozabudowany – to biustonosz, który eksponuje biust i odsłania górne części piersi. Nadaje się on do biustów małych i średnich.
  • bardotka – to biustonosz z odpinanymi ramiączkami, który nadaje się do eleganckich sukienek z głębokim dekoltem.
  • push up – stanik przeznaczony dla piersi o małych rozmiarach. Jest on w pełni usztywniany, a dzięki dodatkowym poduszeczkom w dolnej lub bocznej części miseczki możemy optycznie powiększyć biust.
  • braletka – to stanik o delikatnym i koronkowym kroju. Nie jest usztywniany i posiada różnorodne wykończenie tyłu.
  • sportowy – to stanik, który powinien znaleźć się w garderobie kobiety, która uprawia sport. Musi być idealnie dopasowany, aby podczas ćwiczeń nasz biust nie podskakiwał, a tym samym nie odkształcał się.

Biustonosz tanio – gdzie kupić stanik dobrej jakości?

Aby cieszyć się biustonoszem dobrej jakości i takim, który podkreśli nasze atuty warto przejrzeć oferty sklepów internetowych, które specjalizują się w sprzedaży bielizny. W takim sklepie dostaniemy nie tylko bieliznę o różnorodnym fasonie i kolorze, ale może również liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *